Menu

Sword Coast Legends - Head Start 3!

Sword Coast Legends - Head Start 3 już 25 Września 2015! Sword Coast Legends - Head Start 3 już 25 Września 2015!

Kolejne dobre wieści. Zmiana planów odnośnie daty wydania Sword Coast Legends nie oznacza, że zakończyły się Head Starty. Dokładnie przeciwnie.

Head Startów będzie więcej, tak więc jeśli planujesz zakupić lub zakupiłeś już Pre-Order Sword Coast Legends, zagrasz z nami w niemal każdy weekend przed oficjlaną Premierą : ).

Sword Coast Legends Head Start 3 - Informacje

Ogłaszamy kolejny, trzeci Head Start - który rozpocznie się już dzisiaj około godziny 20:00 naszego czasu (2pm EST).

Czas trwania Head Start 3

Start: Piątek 25. Września godz. 20:00 | Zakończenie: Niedziela 27. Września do Północy.

Czym jest Head Start III?

(Obwieszczenie Developerów)

Podczas gdy Head Start I dostępny był tylko dla Design Council SCL, do Head Start II dołączyło tysiące graczy z całego świata. Stworzyli oni mnóstwo nowych przygód i ściągali kampanie stworzone przez innych graczy masami - po raz pierwszy. Nauczyliśmy się bardzo wiele o tym w jaki sposób gracie w Sword Coast Legends i jakie zmiany były konieczne aby usprawnić rozgrywkę graczy z różnych części świata.

Tak jak przy Head Start II, gracze, którzy zamówili Sword Coast Legends przed premierą, otrzymają określony dostęp. Po zamówieniu Pre-Order SCL otrzymacie e-mail z informacjami jak aktywować Wasze Head Starty. Pamiętajcie jednak, że jest to wciąż przedpremierowa wersja produktu, nad którą cały czas pracujemy. Do buildu w którym zagracie zostanie wprowadzone jeszcze wiele poprawek.

Jaki jest wstępny plan wobec Head Startów, kiedy Premiera SCL została przesunięta?

Aby to było jasne, te informacje mogą się zmienić. Ale tak wyglądają plany na dzień dzisiejszy:

  • 25.09 – Head Start 3: Wszy Pre-Orderowcy (Tworzenie Postaci, Tryb Mistrza Podziemi, Tworzenie Kampanii, Dungeon Crawl)
  • 02.10 – Weekend bez Head Startu
  • 09.10 – Head Start 4: – All Pre Orders (Tworzenie Postaci, Tryb Mistrza Podziemi, Tworzenie Kampanii, Dungeon Crawl)
  • 16.10 – Head Start 5: – All Pre Orders (Pełny build Live dla wszystkich graczy)
  • 20/10 – Premiera Sword Coast Legends!

Jakich ważniejszych zmian spodziewać się w Head Start 3?

Oczekujcie list zmian w patch notes, które pojawią się tuż przed otwarciem Head Start 3. Pamiętajcie też, że zbieramy informacje zwrotne (feedback) od wszystkich graczy na oficjalnym forum SCL w tym miejscu: [LINK] i będziemy korzystać z tych raportów tak przed jak i po premierze Sword Coast Legends. Jeśli masz jakieś suestie czy komentarze, wskakuj na fora i pisz. Bacznie słuchamy!

A my ze swojej strony przypominamy, że zbieramy feedback od Polskiej Społeczności SCL na naszym forum: forum.swordcoast.pl - dop. red.

Co zawiera Head Start 3?

  • Podczas Head Start III gracze będą mogli tworzyć i grać w Kampanie przygotowane przez innych graczy z naszej społeczności oraz przez członków ekipy n-Space. Podczas Head Start 2 gracze stworzyli dziesiątki przygód i będziecie mogli w nie zagrać, o ile tylko inni gracze je opublikowali.
  • Można będzie tworzyć postacie, dostępny będzie Warsztat Mistrza Podziemi.
  • Musicie wziąć poprawkę, że mnóstwo aspektów Warsztatu Mistrza Podziemi zostało zmienionych tak by nie było spoilerów wobec Kampanii Oficjalnej, a więc NIE WSZYSTKO będzie obecne podczas Head Startów.
  • Wersje Kompanów spotykanych w Oficjalnej Kampanii Sword Coast Legends będą dostepne online, jeśli więc nie zechcesz podróżować sam lub z innymi graczami, możesz ich sobie przywołać.

Czy moje postępy w grze, Postacie, Moduły, itd. pozostaną?

Mamy pewność że Kampanie / Moduły owszem. Co do postaci, staramy się jak możemy, ale nie możemy Wam obiecać, że przejdą one z Head Start 2 dalej.

Obwieszczenie źródłowe: LINK

Skomentuj

Powrót na górę

Nasze Portale