Menu

Premiera Sword Coast Legends Przesunięta na 20 Października

Premiera Sword Coast Legends Przesunięta na 20 Października 2015 r Premiera Sword Coast Legends Przesunięta na 20 Października 2015 r

SWORD COAST LEGENDS - NOWE DATY PREMIERY

Oświadczenie

Orlando, Florida. - 22 Września, 2015 - Niezależni developerzy, n-Space oraz Digital Extremes, wydali dziś oświadczenie które głosi, że Sword Coast Legends™, drużynowe RPG umieszczone w Dungeons & Dragons (D&D) Forgotten Realms, uniwersum wydawanym przez Wizards of the Coast, otrzymuje nową datę premiery.
Obecna data wydania Sword Coast Legends na PC, w tym systemy Mac oraz Linux, to Wtorek, 20 Października 2015, natomiast wersje dla Playstation 4 oraz Xbox One planuje się wydać w pierwszym kwartale roku 2016.

Po udanym programie Head Start, w którym udział wzięło przeszło 15 tysięcy graczy, spędzając tysiące godzin na oczyszczaniu lochów z potworów i korzystając z potężnego Warsztatu Tworzenia Kampanii dla Mistrzów Podziemi, dzięki któremu stworzyli oni bogactwo własnych przygód. Opierając się na informacji zwrotnej od graczy, n-Space zamierza skoncentrować swoje wysiłki na dopracowywawniu gry, aby zapewnić graczom możliwie najlepsze doświadczenia już w dniu premiery.

Kiedy zapragnęliśmy stworzyć Sword Coast Legends, chcieliśmy zaoferować graczom nowy ekscytujący sposób na doświadczanie magii gry w D&D z grupą przyjaciół.

- powiedział Dan Tudge, Prezydent n-Space i Dyrektor projektu dla Sword Coast Legends.

Decyzja o przełożeniu premiery Sword Coast Legends nie była łatwa do podjęcia, lecz po przanalizowaniu danych płynących od naszej wiernej społeczności stało się jasne, że kilka tygodni więcej pracy nad szlifem przyniesie naszym graczom najlepsze możliwe w dniu premiery wrażenia.

W ramach specjalnego podziękowania dla naszych oddanych Poszukiwaczy Przygód i Mistrzów Podziemi, wszyscy gracze, którzy zamówili lub zamówią Sword Coast Legends w Pre-Orderze - niezależnie od tego czy brali udział w Head Startach, czy nie - otrzymają od nas w prezencie nadchodzące DLC "Rage of Demons" oraz dostęp do wszelkich kolejnych Head Startów.

Oświadczenie źródłowe: LINK


Ps. Zwróciliście uwagę na biało-czerwone barwy w newsach SCL? ; ) Spodziewajcie się u nas konkursów, w których można będzie wygrać kody na unikatowe przedmioty / egzemplarze Sword Coast Legends na Steam!

Skomentuj

Powrót na górę

Nasze Portale