Menu

Head Start dla wszystkich Pre-Orderowców!

Sword Coast Legends - Head Start 2. Okres trwania: 18-20 Września 2015. Sword Coast Legends - Head Start 2. Okres trwania: 18-20 Września 2015.

Witajcie podróżni! Jeśli zamówiliście dowolny Pre-Order Sword Coast Legends, szykujcie się na Head Start weekend już jutro!

Dokładnie 18-go września 2015r około godziny 20:00 naszego czasu (2:00 pm EST) wrota Sword Coast Legends staną przed Wami otworem.

Head Start, czyli weekend beztroskiego przedpremierowego gierczenia, potrwa do wieczora w niedzielę 20-go września. Choć w naszej strefie czasowej jego finisz przesunie się zapewne na Poniedziałek rano. Tak też było poprzednio, w Head Starcie dla Design Council, w którym na zaproszenie samego Dana O'Leary, założyciela i CEO n-Space - brała udział też nasza Redakcja!

Ile gry będzie dostępne?

Sword Coast Legends - Rozgrywka, do której niespodziewanie dołączył Mistrz Podziemi...

Niestety jeszcze nie cała, ale na tym przecież polega idea Head Startów. Jeśli chodzi o dłuższe przygody, to otwarte dla graczy będą kampanie autorskie przygotowane przez pracowników n-Space, oraz wszelkie powstałe do tej pory kampanie graczy. A trzeba przyznać, że jest ich już całkiem sporo i jeśli się uda - my także udostępnimy Wam naszą. Byłoby fajnie gdybyście pomogli w testach, bo głównie dla Was ona powstaje : ).

Co więcej? Dostępne będą Dugneon Run, czyli szybko generowane lochy, w których - tak jak w kampanii - możemy grać samotnie lub z grupą znajomych... Ale nie tylko znajomych, ponieważ rozpoczynane gry mogą być prywatne lub otwarte publicznie. Dzięki temu możemy się natknąć na zaskakujących jegomości, którzy dołączą do rozgrywki w jej trakcie. Do tego przeznaczone jest funkcjonalne i naprawdę intuicyjne lobby, w którym znajdziecie publiczne rozgrywki.

Sword Coast Legends - Ukończenie autorskiego questa w Head Start 1

A teraz informacje najciekawsze. Powyższe dwa tryby mogli będziecie rozpocząć nie tylko z pozycji gracza, ale i Mistrza Podziemi!
Interfejs MP jest banalnie prosty, a sama rozgrywka daje mnóstwo możliwości. Mimo to od razu ostrzegamy - bycie dobrym Mistrzem do łatwych zadań nie należy : ). Zalecamy więc zapoznać się z grą nim zabierzecie się za prowadzenie sesji, jak zwykło się to określać w papierowym D&D. Zabijanie graczy jest banalnie proste, ale nie na tym to wszystko polega...

No i ostatnią, ale arcyciekawą możliwością będzie tworzenie Dungeon Runów oraz Kampanii własnoręcznie. Developerzy Sword Coast Legends zastrzegają, że to tylko Head Start i nie wszystkie funkcjonalności będą dostępne, ale to co zobaczycie i tak powinno zrobić wrażenie. Na nas zdecydowanie zrobiło.

Wrażenia z Head Startu dla Design Council

Sword Coast Legends - Ekran dodawania do Kampanii nowych Lokacji

Nasze wstępne, jeszcze gorące wrażenia z pierwszego, dostępnego tylko członkom Desing Council Head Startu opisaliśmy w poście na naszym FanPage. Możecie przeczytać je tutaj: LINK

Jednak z myślą o graczach, którzy SCL zakupią dopiero po premierze, albo wciąż się wahają, postanowiliśmy opisać je Wam dokładniej. Spodziewajcie się tekstów ociekających najbardziej cennymi dla graczy informacjami... Oraz masą ciekawostek, refleksji, przemyśleń - i screenów.

Do zobaczenia na naszym forum! : )

Źródło: Oficjalna strona Sword Coast Legends

Skomentuj

Powrót na górę

Nasze Portale